Бүгін "Болашақ сарайында" білім алушылардың тыныс-тіршілігі қауіпсіздігі мәдениетінің базалық деңгейін қалыптастыру бойынша жиналыс өтті. Біздің мектеп осы іс-шараға қатысты.

Спикерлер: Азаматтық қорғаныс және әскери бөлімдер комитеті басқармасының бастығы полковник Арифжанов Сұлтан Бақтиярұлы. Ақмола облысы Төтенше жағдайлардың алдын алу департаменті басқармасының бастығы полковник Молдаханов Ерлан Қадырбекұлы. М. Ғабдуллин атындағы азаматтық қорғау академиясының өкілі Макишев Жандос Қуандықұлы. "Жастар ресурстық орталығының" басшысы Ермеков Дастан Амангелдіұлы. Әр түрлі тақырыптар қозғалды: жер сілкінісі кезінде өзін қалай ұстау керек, мектеп бағдарламасына " О.Б. Ж." сабағын енгізу қажет және оқушылар көптеген сұрақтар қойды.Азаматтық қорғау академиясының өкілі М. Ғабдуллина  қабылдау туралы айтып берді және академия туралы слайд көрсетілді.

Оқушыларға буклеттер таратылды.Кездесу жақсы деңгейде өтті және осындай қажетті вебинарлардың одан әрі қатысуына үміттенеміз.

Сегодня в "Болашак сарайы" прошло собрание по формированию  базового уровня культуры безопасности жизнедеятельности обучающихся. Наша школа посетила данное мероприяти.

Спикеры: Начальник управления Комитета гражданской обороны и воинских частей полковник Арифджанов Султан Бахтиярович. Начальник управления Департамента Акмолинской области по предупреждению чрезвычайных ситуаций полковник Молдаханов Ерлан Қадырбекұлы. Представитель Академии гражданской защиты имени М.Габдуллина-Макишев Жандос Қуандықұлы. Руководитель "Молодёжного ресурсного центра " -Ермеков Дастан Амангельдинович. Были затронуты темы: как вести себя при землетресениях, что необходимо ввести в школьную программу урок " О.Б.Ж." и очень много вопросов задавали учащиеся.Представитель "Академии гражданской защиты им.М.Габдуллина " рассказал о приёмах поступления и был показан слайд об "Академии им.М.Габдуллина".

Учащимся раздали буклеты.Встреча прошла плодотворной и надеемся на дальнейшее участие , таких нужных вебинаров.

Жаңартылған күні: 25.01.2024 10:13
Құрылған күні: 25.01.2024 10:13